Hakkımızda


Özenle düşünülmüş bir oyun alanı veya fitness alanı tasarlamak ve inşa etmek, yol boyunca çok fazla düşünmeyi ve beraberinde birçok kararı gerektirir. Özel istek ve ihtiyaçlarınız için doğru kararları almanıza yardımcı olmak amacıyla süreci basitleştirmek için 50 yılı aşkın bilgi birikimi ile yararlı bilgiler topladık.

Tematik Oyunlar

Çocuklarda ”KALMA” arzusunu harekete geçiren bir ”WOW” tepkisi yaratmak ve oyun yoluyla fiziksel ve zihinsel gelişim her modülde görülmektedir.

Ekolojik Malzeme

Çocukların gezegendeki geleceklerini önemsiyoruz, bu nedenle yeşil ürünleri tercih ederek karbon emisyonlarını düşürüyoruz.

Evrensel Tasarım

Kapsayıcı oyun, hedeflerimizin merkezinde yer alır. Çocuklar birbirlerinin kişisel durumlarından habersiz olacak kadar meşgul olmalıdır.

Simgesel Yapılar

Tasarım stüdyosu, hizmet ettikleri topluluk hakkında bir şeyler söylemek için özel olarak tasarlanmış, özenle sıfırdan inşa edilmiş oyun alanları ve fitness alanları yaratmaktadır. 

 

Açık Alan Fitness

Mükemmel ve etkili dış mekan ekipmanlarını sunduğumuzdan emin olmak için spor fizyologları, fizyoterapistleri ve akademisyenlerle işbirliği yapıyoruz.

Oyunun Gücüne İnanıyoruz!

Amacımız müşterilerimizin daha sağlıklı ve mutlu topluluklar oluşturmasına yardımcı olmaktır. Bu nedenle, tüm parametrelerde olağanüstü performans sağlayan en iyi oyun ve fitness çözümlerini sunmak için çok çalışıyoruz.